Özbekistan Transport Hizmetimiz

Özbekistan, Kazakistan’ın güneyinde, Türkmenistan’ın kuzeyinde yer alan bir ülkedir. S.S.C.B’nin 1991 yılında dağılmasından sonra bağımsızlığını ilan etmiştir. Türkiye- Özbekistan arasındaki ithalat ve ihracat her geçen gün artmaya devam ediyor. Nasa National, bu kategoride profesyonel çözüm seçenekleri sunmaktadır. Firmamızın profesyonel Özbekistan nakliye filosu, güvenli bir şekilde teslimat gerçekleştirmektedir.

Ülkeler arası nakliyat sektöründen adından sıkça söz ettiren Nasa National, lojistik çözüm seçenekleriyle profesyonel transport hizmeti vermektedir. Profesyonel paketleme işlemleri, pratik istifleme ve zamanında teslimat, transport firmamızın deneyim ve tecrübesini yansıtmaktadır.

Lojistik Çözümlerimizle Tanışın

Yurt dışına gidecek yüklerinizi yerinde inceleyen elemanlarımız, özel paketleme yöntemlerini tercih etmektedir. Taşınacak eşyanın özelliğine uygun şekilde paketleme ve araç tercihi gerçekleştiren elemanlarımız, taşıma esnasında gerekli yardımcı unsurları dikkatli bir şekilde değerlendirmektedir. Gıda taşımacılık işlemlerinde gıdanın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayan frigolu araç filomuz, istenilen sıcaklık seviyesini oluşturarak güvenli taşıma imkanı sunmaktadır.

Paketleme işleminde en önemli konulardan biri de eşyanın kırılganlık özelliğine uygun paketleme yönteminin tercih edilmesidir. Sağlam kutular, köpükler, balonlu naylonlar ve profesyonel işçilik, bu aşamada ön plana aldığımız konulardır. Taşımacılık konusunda aradığınız etkili yöntemlerle tanışmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Yükleme İşlemi Uzmanlık İster

Lojistik hizmetimizin en önemli konularından biri yüklemedir. Eşyanın kırılganlık özelliğine uygun şekilde gerçekleştirilen yükleme işlemi, eşyanın sorunsuz bir şekilde taşınmasını sağlayacaktır. Sağlam eşyalar alt kısma, kırılabilir eşyaların kutuları ise üst kısma yerleştirilir. Taşınan eşyalar aynı türden ise, o zaman istihap haddi dikkate alınır. Yükleme işleminin ardından deneyimli Özbekistan nakliyat transport şoförlerimiz yola çıkmaktadır.

Gümrüklemede Güvenilir Adres

Tecrübeli elemanlarımız, gümrükleme işleminde deneyimli ve tecrübelidir. Her ülkenin farklı gümrükleme yöntemi ve kuralı bulunmaktadır. Firmamız, bu konuda gerekli işlemleri kısa sürede gerçekleştirmektedir. Şoförlerimiz gümrük geçişleri esnasında yapılacak işler konusunda deneyimlidir. Bu konuda deneyimli elemanlarımız gerekli bilgilendirme işlemini gerçekleştirmektedir. Her yükün kendine özgü farklı gümrükleme yöntemi bulunmaktadır.

Güzergah Hakkında Bilgi Verilmektedir

Uluslararası yük taşıma işlemlerinde güzergah önemli bir konudur. Özellikle güvenlik açısından problem oluşturan ülkeler için güzergah konusu hayati önem taşımaktadır. Firmamız, yük taşıma işlemlerinde en güvenli güzergahı tercih etmektedir. Özbekistan nakliye firmaları Lojistik hizmetimizin son safhasında, eşyalar adrese teslim edilmektedir. Firmamız, taşıma işleminin gerçekleştirildiği ülkede, ürünleri farklı adreslere dağıtabilir. Bu konuda deneyimli şoförlerimiz, zamanında teslimat gerçekleştirmektedir.

A’dan Z’ye bütün lojistik konularda bizden yardım alabilirsiniz. Elemanlarımız en kısa sürede dönüş yaparak sizin için en uygun taşıma programını kısa sürede oluşturacaktır.

Call Now ButtonTıkla Ara