Profesyonel Dubai Transport Hizmetimiz

Basra Körfezinde bulunan ve Birleşik Arap Emirlikleri’nin kuzeyinde yer alan Dubai nakliye, hizmet programımızda yer alan ülkelerden biridir. Firmamız, ülkenin gümrük prosedürünü dikkate alarak transport hizmeti sunmaktadır. Arap yarım adasındaki Dubai için profesyonel taşımacılık çözümleri sunuyoruz.

Lojistik Hizmetinin İlk Aşaması Paketleme

Nakliyat hizmeti, imalat, ticaret ve dağıtım kategorisinde en önemli sektörlerden biridir. Firmamız, ithalat, ihracat ve taşımacılık konularında 7 gün 24 saat çözüm üreterek, bu kategorideki nakliyat sorunlarınızı kısa sürede çözüme kavuşturmaktadır. Lojistik hizmetleri kategorisinde eşyanın yerinde incelenmesi, özel paketleme yöntemleriyle paketlenmesi ve güvenli kapalı kasa yük araçlarımıza yüklenmesi, profesyonel ekip tarafından gerçekleşmektedir.

Yükleme işlemlerinde, istifleme, istihap haddi ve eşyanın özelliğine uygun kutulama işlemi önemlidir. İlk aşamada eşyanın güvenli bir şekilde paketlenmesine önem veriyoruz. Uluslararası Dubai taşımacılık işleminin uzun sürmesi ve yol şartlarının değişiklik göstermesi nedeniyle, en iyi paketleme yöntemlerine ihtiyaç duymaktadır.

Firmamız, gıda, tekstil, elektronik ve tarım kategorisinde profesyonel paketleme yöntemini tercih etmektedir. Paketleme, lojistik hizmetinin ilk önemli konusudur. Ekibimiz, en iyi paketleme yöntemini tercih ederek, güvenli taşıma işlemini gerçekleştirmektedir.

Yükleme ve Gümrük İşlemleri

Deneyimli eleman kadromuz, yükleme işlemlerinde de ‘eşya güvenliğini’ ön plana almaktadır. İstifleme işlemlerinde, istihap haddi konusuna dikkat edilmektedir. Eşyanın istihap haddi, eşyanın mekanik özelliği ile doğru orantılıdır.

Frigolu taşıma işlemlerinde, taşınan gıdanın sıcaklık değerlerine uygun şekilde frigolu araç hazırlanmaktadır. Özel gıda taşımacılığı prosedürüne uygun şekilde transport araçlarımız yüklenmektedir.

Gümrük işlemleri, lojistik hizmetimizin en önemli konusudur. Transport hizmetinde, her ülkenin farklı gümrük uygulaması bulunmaktadır. Uluslararası gümrük işlemlerinde uzman olan firma elemanlarımız, bu kategoride çözüm üretmeye devam etmektedir.

Transport ekibimiz, her ülke için farklı taşıma seçenekleri hazırlamaktadır. Bu kategoride fiyat almak istiyorsanız, müşteri hizmetlerimiz kısa sürede dönüş yapmaktadır. Taşınacak yük, taşınacak adres ve gümrükleme, fiyatlandırmada önemli rol oynamaktadır.

Teslimat İşlemi Tam Zamanında Gerçekleşiyor

Gümrükleme işlemi problemsiz bir şekilde gerçekleştikten sonra, yükün teslim edileceği ülkeye sözleşilen zamanda ulaşılmaktadır. Teslimat işlemlerinde prosedüre uygun hareket eden Dubai nakliyat transport ekibimiz, kötü hava koşullarına karşı gerekli tedbirleri almaktadır. Taşıma işleminin gerçekleştirildiği ülkenin iklim şartları göz önüne alınarak hareket edilmektedir. Uluslararası normları dikkate alarak hareket ediyoruz.

Taşıma işlemi esnasında firmamız online takip imkanı sunarak, teslimat gerçekleşene kadar bilgilendirme işlemi gerçekleştirmektedir. Gecikme veya aksaklık durumlarında anlık çözüm üreten firmamız, bu gibi durumlar için acil eylem planı hazırlamaktadır. Gümrük konusunda veya resmi kategoride çıkan pürüzler, uzman ekibimiz tarafından kısa sürede ortadan kaldırılmaktadır.

Call Now ButtonTıkla Ara