7/24 Ukrayna Transport Hizmeti

Vize zorunluluğunun kalktığı Ukrayna, Türkiye’nin yeni ithalat-ihracat ülkelerinden biri haline geldi. Ukrayna’nın dünyaya açılması ile birlikte, Türkiye bu ülke ile ticaret hacmini genişletti. Balkanların kuzeyinde yer alan Ukrayna nakliye firmamızın hizmet programı içerisinde yer almaktadır.

Nasa İnternational Farkı

İthalat ve İhracat dünyasında güvenli yük taşıma konusunda adından sıkça söz ettiren Nasa İnternational, yurt genelinde Ukrayna nakliyat hizmeti sunmaktadır. Lojistik hizmetleri kategorisinde, paketlemeden teslimata kadar bütün aşamalarda nakliyat çözümleri sunuyoruz. Kısa sürede istediğiniz yurt dışı adresine yükü teslim ediyoruz.

Firmamız, kurumsal kimlik anlayışına sahip bir firmadır. Deneyimli eleman kadrosuna sahip firmamız, güvenli yük taşıma işlemi için profesyonel transport yöntemlerini tercih etmektedir. Ekspertiz hizmetiyle işe başlıyoruz.

Ekspertiz Hizmeti

Taşınacak yükün veya eşyanın özellikleri, en uygun aracın belirlenmesi, gümrük işlemleri ve paketleme işlemi gibi konular, bu aşamada netlik kazanmaktadır. Taşımacılık işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için paketlemede özel kutular ve balonlu naylonlar kullanıyoruz. Eşyanın sarsıntıdan zarar görmemesi için en iyi şekilde paketlenmesi gerekir. Firmamızın kullandığı kapalı kasa araçlar, özel süspansiyon sistemine sahiptir. Aracı kullanan şoförlerimiz, aracı güvenli bir şekilde kullanarak, taşınan yükün zarar görmesini engellemektedir.

Uluslararası ticarette güvenli eşya taşımacılığı hizmeti sunan şirketimiz, taşıma işleminin bütün aşamalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir. Firmamız, teslimat öncesinde bilgilendirme mesajı göndermektedir. Teslimat adresinde bir değişiklik olursa, bu değişiklik yükü teslim eden şoförlerimize bildirilmektedir.

Güvenli Eşya Taşıma İşleminde Paketleme ve İstifleme

Frigolu araçlarla ve özel tenteli araçlarla yük taşıyan firmamız, eşyanın zarar görmemesi için en iyi paketleme yöntemine ihtiyaç duymaktadır. İyi bir şekilde paketleme ve eşyanın genel özelliğine uygun profesyonel bir istifleme, güvenli Ukrayna nakliye firmaları taşımacılık hizmetimizin en önemli maddesidir.

 

Yükleme işleminde, istifleme, istihap haddi ve benzeri birçok konuya dikkat edilmektedir. Yükleme durumunda eşyanın kırılmaması veya zarar görmemesi, profesyonel yükleme işlemiyle gerçekleşmektedir.

Gümrükleme Uluslararası Normlara Uygun Şekilde Yapılmaktadır

Transport gümrükleme ekibimiz, resmi prosedürün belirlediği kurallara uygun şekilde gümrükleme işlemi gerçekleştirmektedir. Gümrüklemede ülkeler arası farklılık söz konusudur. Profesyonel lojistik ekibimiz, bu farkı göz önüne alarak hareket etmektedir. Gümrükten geçtikten sonra taşımacılıkta son aşamaya gelinmektedir. Teslimat işlemleri belirli noktalara yapılabildiği gibi direkt adrese de yapılabilir.

Transport maratonunun son aşamasında yük teslimat işlemi gerçekleştirilmektedir. Lojistik hizmetinin son aşaması olan yük teslimatı, söz verilen zamanda yapılmaktadır. Olumsuz hava koşulları ve ülkenin kendine özgü coğrafi yapısı, teslimat süresini etkileyen konular içerisindedir. Bütün bu olumsuzluklar dikkate alınarak teslimat süresi belirlenmektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara