Türkmenistan'a Gidecek Yükünüz Mü Var?

Hazar Denizinin güney doğusunda yer alan Türkmenistan, Afganistan’ın ve İran’ın kuzeyinde yer almaktadır. Sovyetler Birliği’nin 1991 yılında dağılmasından sonra bağımsızlığını ilan eden Türkmenistan nakliye Türkiye’nin ticaret yaptığı ülkelerden biridir. Firmamız, Türkmenistan nakliye hizmetleriyle, bu ülkeyle ticaret yapan firmaların yüklerini taşımaktadır.

Hayatımızın bir parçası olan nakliyat, özellikle uluslararası kategoride farklılık göstermektedir. Uzun soluklu bir maraton olan uluslararası transport hizmeti, bu konuda deneyimli ve tecrübeli firmalar tarafından sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir. Firmamız bütün aşamalarda pratik nakliye çözüm seçeneği sunmaktadır. Lojistik hizmetimizde A’dan Z’ye bütün aşamalarda profesyonel yöntemler tercih edilmektedir.

Ekspertiz Gümrükleme ve Paketleme

Taşınacak eşya için uygun araç modelinin belirlenmesi ve paketleme seçeneklerini belirlenmesi, eşya güvenliği için önemlidir. Ayrıca taşıma işlemi öncesinde gümrükleme ve diğer resmi işlemler takip edilmektedir.Her ülkenin gümrükleme işlemi de farklıdır.

Deneyimli elemanlarımız, ilk aşamada Türkmenistan nakliyat güzergahı hakkında bilgi vermektedir. Taşıma işlemi esnasında online bilgilendirme işlemi gerçekleştiren ekibimiz, yükünüzü anlık takip etmektedir.

Taşınan yükün özelliğine uygun şekilde gerçekleştirilen paketleme işlemi ve yükleme işlemi, eşyanın güvenli bir şekilde taşınmasının ilk önemli aşamasını oluşturmaktadır. Ayrıca resmi kategoride gümrükleme işlemi önemlidir. Gümrükleme konusunda firmamız güncel verilere dikkat ederek çözüm üretmektedir. Resmi prosedürün değişmesi nedeniyle, gümrükleme konusunda da bazı değişiklikler meydana gelmektedir.

Yük Teslimatı

Gümrüğe gelen şoförlerimiz, resmi işlemleri tamamladıktan sonra, yükün teslim edileceği adrese kısa sürede ulaşmaktadır. Firmamız, isterseniz yükün teslim edileceği ülkede farklı adreslere yük bırakabilmektedir. Türkmenistan nakliye fiyatları sektöründe adından sıkça söz ettiren şirketimiz, yük teslimatını zamanında gerçekleştirmektedir.

Her ülkenin farklı coğrafi yapısı ve iklim özelliği olduğundan, yük teslimat süresi bu olumsuzluklar nedeniyle değişmektedir. Şoförlerimiz, bu farklılığı hesap ederek yola çıkmaktadır. Firma olarak, taşıma esnasında çıkabilecek olumsuzlar konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Uluslararası taşımacılık konusunda duyarlı şoför ekibimiz, can ve mal güvenliğini ön plana almaktadır.

Güvenli Taşıma İçin Gerekli İzinleri Alıyoruz

Uluslararası taşımacılıkta kapalı kasa kırk ayaklar kullanılmaktadır. Firmamızın filosunda yeni araçlar bulunmaktadır. Bu araçların bakımları düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Yurt içinde veya yurt dışında, yük taşıma işlemi esnasında gerekli bütün belgeler firmamız tarafından temin edilmektedir.

İthalat, ihracat ve lojistik konularında deneyimli firmamız transport hizmeti ile ilgili izinlere sahiptir. Ayrıca şoförlerimiz, ağır vasıta kullanımı ile ilgili belgelere sahiptir. Lojistik hizmetimizin son aşaması olan yük teslimatı, kısa sürede gerçekleşmektedir. Adrese teslim yük taşıma hizmeti sunan firmamız, taşınan yükün özelliklerini dikkate almaktadır.

Call Now ButtonTıkla Ara