Suriye'ye Yüklerinizi Taşıyoruz

Suriye’deki savaşın sonuna gelinmesiyle birlikte transport sektörü de hız kazanmaya başladı. Suriye ve Türkiye arasındaki taşımacılık işlemlerinde elemanlarımız güvenli yolları tercih etmektedir. Suriye kategorisinde taşınması gereken yükler konusunda müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Güneydeki sınır kapısından giriş yapan araçlarımız, resmi işlemleri gerçekleştirdikten sonra en kısa sürede güvenli noktalara ulaşmaktadır.

Uluslararası kategoride yük taşımak, profesyonellik ve deneyim ister. Firmamız, transport konusunda uzman ekibiyle birlikte sorunsuz bir şekilde lojistik hizmet sunmaktadır. Suriye nakliye Lojistik hizmet, Uluslar arası ithalat ve ihracat sektörünün bütün aşamalarına verilen isimdir. Yani bir yükün paketlenmesinden teslimatına kadar bütün işlemlere genel anlamda lojistik hizmet denilmektedir.

Lojistik Çözümlerimizle Tanışın

Bir yükün bir ülkeden bir ülkeye taşınması uzmanlık isteyen bir konudur. Firmamız, ihracat ve ithalat kategorisinde profesyonel olan elemanlarıyla, güvenli çözüm seçenekleri sunmaktadır. Ülkemizin dış ticaretinde önemli bir role sahip olan Suriye nakliye firmaları arasında olan taşımacılık şirketimiz, ekspertiz işlemiyle işe başlamaktadır. Bu aşamada, taşınacak yük incelenmektedir. Ayrıca gümrükleme, paketleme, taşıma ve teslimat gibi konular açığa kavuşmaktadır.

Sizin için en uygun taşıma programı oluşturulduktan sonra, firma elemanlarımız paketleme ile işe başlamaktadır. Paketleme işleminde, eşyanın özelliklerine uygun özel paketler tercih edilmektedir. Soğutma ünitesine sahip yük araçlarımızla gıda taşımacılığı sorunsuz bir şekilde gerçekleşmektedir.

Yük Araçlarımız Güvenli

Paketleme işleminin ardından yükleme işlemine geçilmektedir. Bu aşamada tecrübeli elemanlarımız, eşyanın özelliğine uygun şekilde istifleme işlemi gerçekleştirmektedir. Her yükün belli bir istihap haddi bulunmaktadır. Bu hadde uygun şekilde koliler üst üste istiflenmektedir. Transport hizmetine özel tasarlanan kapalı kasa araçlarımız, yağmur, kar ve dolu gibi olumsuz durumlara karşı güvenlidir.

Isı ve nem izolasyon özelliğine sahip kapalı kasa araçlarımız, taşıma işleminin başından, teslimat işlemlerine kadar bütün aşamalarda eşyanızı güvenle taşımaktadır. Araçlarımızın bakım, onarım, sigorta ve benzeri bütün masrafları firmamıza aittir. Lojistik hizmet detaylarımızı profesyonel ekibimizden öğrenebilirsiniz.

Transport Hizmetinde Gümrükleme Önemlidir

Deneyimli transport ekibimiz, gümrükleme işlemlerinde, yükün özelliğine göz önüne almaktadır. Her sektör için farklı gümrükleme işlemi uygulanmaktadır. Deneyimli gümrükleme ekibimiz, resmi prosedüre uygun şekilde gümrükleme işlemi gerçekleştirerek, yükün sorunsuz bir şekilde transferini gerçekleştirmektedir. İthalat, ihracat ve dış ticaret kategorisinde Suriye nakliyat taşımacılık hizmeti sunan şirketimiz, gümrük işlemlerinde ve geçişle ilgili izinlerde, güncel seçenekleri tercih etmektedir.

Güvenlik problemi olan ülkelere güvenli bir şekilde yük göndermek istiyorsanız, bu kategoride profesyonel olan şirket elemanlarımızı aramanız yeterlidir. En kısa sürede taşınacak yükü incelemeye geliyoruz. Elemanlarımız, yükü inceledikten sonra lojistik programı hazırlamaktadır.

Call Now ButtonTıkla Ara