Nasa Internatıonal Rusya Lojistik Taşıma Hizmetleri

NASA INTERNATIONAL; işine duyduğu saygı, çalışmalarında titizlik ve yüksek müşteri memnuniyeti anlayışıyla hizmet vermektedir. Lojistik ve taşımacılık alanında en kaliteli hizmetleri, en ekonomik koşullarda sunmayı ve iyi işler çıkarmayı ilke edinmektedir.

NASA INTERNATIONAL, uzman kadrosu ile birlikte; firmaların transport ve lojistik taleplerine cevap vermektedir. Hizmetleriyle, sektöründe öncü bir kuruluş olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

NASA INTERNATIONAL Rusya İçin Lojistik Taşımacılık Hizmet Süreci

Hizmet sunduğumuz Rusya için nakliye hizmetlerimizi, kaliteyle ve daima yüksek müşteri memnuniyetiyle yerine getirmekteyiz. Türkiye’den Rusya nakliye güzergâhına yönlendirilecek yükleriniz, yükleme sorumlusu eşliğinde doğru şekilde yüklenir. Araç şoförü, yükleme esnasında malzemeleri sayarak işlemleri takip etmektedir. Gümrüğe sevk işlemlerinde de, şoföre evraklar teslim edilir. Ardından, gümrüğe varış yapacak aracın yükü; ihracatçı firmanın yetkili gümrükçüsü tarafından gümrüklenmektedir.

Tüm gerekli tescil ve işlemler, firmamızın yetkilendirdiği elemanlar tarafından güvenle yapılmaktadır. Oldukça ekonomik bir Rusya taşımacılık hizmeti sunan NASA INTERNATIONAL; aynı zamanda olabildiğince en kısa sürede, taşıma işlemlerini yerine getirmektedir. Nakliye süreci; yükleme noktası ile gerekli tescil ve işlemlere göre değişse de, en kısa zamanda varış birimine ulaşmaktadır. Bunların haricinde, gümrük kapılarındaki sıra ve yoğunluk ve doğa olayları da süreci etkileyebilmektedir.

Rusya Profesyonel Nakliye Hizmetleri

Diğer ülkelere yaptığımız tüm taşımalarımız gibi Rusya’ya yaptığımız taşımalarda da en kaliteli ve ekonomik hizmetleri sunuyoruz. Ayrıcalıklı hizmetlerimizden hemen faydalanabilir, ağır yüklerinizi taşıtabilir ve Rusya nakliyat taşımacılık imkânlarımızdan faydalanabilirsiniz.

NASA INTERNATIONAL, ISO 9001 kalite sistemlerinin yönergelerine uygun biçimde her tür taşımacılığa ve ağır nakliyeye uygun araçlarıyla hizmet sunmaktadır. En güvenilir ve ekonomik taşıma hizmetlerini, bizde bulacaksınız. Farklı çeşitte araç seçeneklerimiz ile zengin araç filomuzla; farklı tip yükleriniz ve kuru yüklerinizi, güven içerisinde teslim etmekteyiz.

Neden NASA INTERNATIONAL Lojistik Hizmetlerimizi Tercih Etmelisiniz?

Uzun süredir hizmet vermekte olduğumuz Rusya’da, birçok başarılı işlere imza attık. Her zaman, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermeyi prensip edindik. Rusya lojistik işlerinde uzmanlaşan firmamız, gösterdiği titizlikle ve özverili hizmet anlayışıyla; Rusya’nın tüm bölgelerine lojistik hizmeti sunmaktadır. Bünyemizdeki uzman yönetici ve operasyon personelleriyle, uluslararası lojistik hizmetlerini; en sağlıklı ve sorunsuz şekilde gerçekleştirmekteyiz.

Rusya lojistik hizmetlerimize, taşıma işlemleriyle; Rusya’da gümrükleme, evrak yönetimi, depolama hizmetleri, kuru yük taşımacılığı, Frigo vb. hizmet alanları dahildir. Birinci sınıf ve profesyonel olarak gerçekleştirdiğimiz Rusya lojistik hizmetlerimizden; karayolu, havayolu ve denizyolu taşıma imkânları dahilinde; hemen yararlanabilirsiniz. NASA INTERNATIONAL hizmetleri ile, gözünüz arkada kalmayacaktır.

Call Now ButtonTıkla Ara