Umman Nakliye

Kurumsal hizmet anlayışımızla ele aldığımız Umman’a yapılacak nakliye için bize güvenebilirsiniz. İhtiyaca yönelik çalışmalar doğrultusunda konforlu taşımacılık, güçlü altyapı sistemi ve teknolojik etmenlerle desteklenmektedir. Lojistik hizmetlerimiz müşteri taleplerine uygun şekilde ele alınmakta; Umman nakliye çalışmaları etkin planlama doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Avantajlı Hizmetlerle Umman Nakliye

Uygun navlun ve kaliteli hizmet doğrultusunda ithalat-ihracat için en iyi Umman nakliyat ve lojistik desteği sağlamaktan memnuniyet duyarız. Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz yurtdışı nakliye hizmetleri ile beraber elde ettiğimiz referanslar eşliğinde, müşterilerimiz için en cazip navlun ve kaliteyle taşımacılık gerçekleştirmekteyiz. Geniş kapsamlı planlama ve etkin çözüm yöntemleri üzerinden, ihtiyacınız ne ise biz bu doğrultuda uzman kadromuz ile süreci yönetiyoruz.

Türkiye'den Umman’a Yapılacak Nakliye Güzergahı

Ele alınacak ve Umman lojistik adına gerçekleştirecek nakliye için tamamen aşamalı çalışmalar yürütmekteyiz. Öncelikle yükleme sorumlusu olarak uzman kadromuz eşliğinde araçlarımıza veya yabancı plaka dahilindeki tıra titiz çalışmayla yükleme sağlanır. Takip işlemini ise araç şoförü detaylı şekilde ele alır. Gümrüğe sevk adına gerekli evraklar şoföre ulaştırılır. İhracatçı firmaya ait olan gümrükçü tarafından, araç gümrüğe ulaştığı zaman gümrükleme işlemi yapılır. Tır tescili ise firmamız bünyesinde yer alan uzman kadro eşliğinde ele alınır. Yapılan çalışmalarla beraber transport hizmeti belirlenmiş güzergah üzerinde gerçekleşir.

Umman Nakliye Transit Süresi

Türkiye’de gerçekleşen yükleme noktasına bağlı olarak süre değişkenlik gösterir. Şoförün dinlenme süresi ile beraber şehirler arası kilometre baz alınmak suretiyle süre hesaplaması gerçekleşir. Tabii gümrük kapısında yer alan yoğunluğuna bağlı olarak da lojistik süresi farklılık gösterebilir. Belirlenmiş standart sürenin dışındaki durumlar savaş, doğa olayları ve olağanüstü hallerdir.

Profesyonel Umman Nakliye Hizmetleri

Kaliteli hizmet anlayışımızla pek çok farklı ülkeye gerçekleştirdiğimiz gibi, Umman üzerinden de geniş yelpazede destek sağlamaktayız. Ağır makine yüklerinden birbirinden değişik ürün çeşidine kadar nakliye ele alınır. ISO 9001 kalite sistem yönergeleri dahilinde gerçekleştirilen nakliye, her türlü ağır nakliyeye uygun proje dahilinde lowbed araçlarla destek sağlamaktayız. Farklı yük çeşitleriniz tenteli araçlar veya frigorifik araç seçenekleri dahilinde ele alınmaktadır. Bugüne dek elde ettiğimiz güçlü yurtdışı nakliye hizmetleri dahilinde, eşyalarınızı güvenle ve zamanında yeni adrese ulaştırmaktan memnuniyet duyarız.

Umman Lojistik Hizmetleri

Kuruluşumuzdan bu yana elde ettiğimiz güçlü tecrübe ve referanslar eşliğinde, taşımacılık konusunda etkin çalışmalar yürütmeye devam ediyoruz. Umman’ın pek çok farklı şehri ve bölgesi için lojistik desteği sunan bir firmayız. Operasyonel çalışanlarımızla uzman yöneticilerimiz, ofis üzerinden nakliye hizmetinin en sağlıklı şekilde yapılabilmesi için etkin rol üstlenmektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara