Lübnan Uluslararası Nakliyat Hizmetimizle Tanışın

Doğu Akdeniz ülkelerinden biri olan Lübnan, Suriye’nin güneyinde yer alan bir ülkedir. İsrail’in kuzeyinde yer alan Lübnan ülkesine güvenli bir şekilde yükünüzü ulaştırmak için bizi aramanız yeterlidir. Sizin en uygun güzergahı kısa sürede belirliyoruz.

Dünya ticaretinde önemli bir yere sahip olan ithalat ve ihracat sektörü, profesyonel transport hizmetiyle ilerleme kaydetmektedir. Taşıma işleminin ilk aşamasından son aşamasına kadar bütün lojistik seçeneklerde deneyimli elemanlarla çalışıyoruz. Kapalı kasa yük araçlarımız, olumsuz hava koşullarına karşı özel tasarlanmıştır. Ayrıca gıda taşıma işlemlerinde frigolu araçlarımız, Uluslar arası resmi prosedüre uygundur.

Güvenli Transport Hizmetimiz

Transport hizmetinin güvenli bir şekilde gerçekleşmesi için ilk aşamada hareket planı oluşturulmaktadır. Bu aşamada, eşyanın paketlenmesi, istiflenmesi, gümrük işlemleri ve eşyanın adrese teslimatı gibi konular sonuçlandırılmaktadır. Taşıma işlemi boyunca firmamız online yük takip imkanı sunmaktadır. Gerçekleştirilen bütün işlemler anında size haberdar edilmektedir. Lübnan nakliye Lojistik hizmetleri kapsamında, yükün paketlenmesi, taşıma esnasında eşyanın zarar görmemesi için önemlidir.

Gıda, tekstil ve benzeri sektörler için ayrı ayrı paketleme işlemi yapılmaktadır. Paketleme işleminde, ilk aşamada içi köpüklü kutular tercih edilmektedir. Ayrıca özel balonlu naylonlar, darbe emici özelliğe sahiptir. Hassas eşyaların taşınmasında özel paketleme işlemi en önemli aşamalardan biridir. Uluslararası lojistik hizmetimiz, uzun soluklu bir maratondur. Bu nedenle paketlemenin ve yüklemenin profesyonel bir şekilde yapılması gerekir.

Güncel Değişiklikleri Takip Ediyoruz

Resmi prosedürde meydana gelen bütün değişiklikler, an be an takip edilmektedir. Gümrükleme, geçişler ve güzergah konusunda deneyimli ekibimizde bilgi alabilirsiniz.

Firmamız, önemli olan bu ilk aşamada en iyi malzeme ve en iyi işçilik seçeneklerini tercih etmektedir. Gümrükleme işlemlerinde uzman olmak, ithalat ve ihracat işlemlerinde resmi prosedürün çıkmaması için önemlidir. Gümrükleme işlemlerinde meydana gelen güncel değişiklikler ve yeni uygulamalar, firmamız tarafından takip edilmektedir.

İhracat ve ithalatın en önemli konusu olan gümrük konusunda firmamızı 7/24 arayabilirsiniz.

Güvenli Transport Hizmetimizle Tanışın

Paketleme, istifleme ve teslimat gibi konularda uzman olan firmamız, Lübnan nakliyat işleminin son aşaması olan teslimat işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Olumsuz hava koşulları, trafik ve taşıma işleminin gerçekleştirildiği ülkenin coğrafi özellikleri, transport hizmetinin önündeki engellerdir. Deneyimli şoför ekibimiz, bu zorluklara karşı önceden tedbir alarak, kısa sürede teslimat gerçekleştirmektedir.

Anarşinin ve savaşın yoğun olduğu bölgelerde, güvenli yollar konusunda deneyimli olan şoförlerimiz, Lübnan nakliye fiyatları hizmetini güvenli bir şekilde gerçeklemesinde önemli rol oynamaktadır. Elemanlarımız, uluslararası taşımacılık sektöründe, paketlemeden teslimat işlemlerine kadar bütün konularda çözüm üretmeye devam etmektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara