Yeni Nesil Kuveyt Transport Hizmeti

Ticaret hacmi yüksek olan ve ABD’nin hakim olduğu petrol ülkesi Kuveyt, şirketimizin hizmet programında yer alan bir ülkedir. Ülke, Suudi Arabistan ve Irakla komşudur. Körfez savaşından sonra hızla gelişmeye devam eden Kuveyt nakliye işlemleri , ile Kuveyt- Türkiye ticareti devam etmiştir. Nasa İntarnational, Kuveyt’in gümrük işlemlerine uygun şekilde hareket etmektedir. Bu ülkeye taşınması gereken yükleri, profesyonel yöntemlerle kısa sürede taşıyoruz.

Her Şey Programlı Bir Şekilde İlerlemektedir

Pratik paketleme, istifleme, gümrükleme ve teslimat işlemi gerçekleştiren Kuveyt Nakliyat ekibimiz, uluslararası transport kategorisinde çözüm üretmeye devam etmektedir. Taşıma işleminde çözüm odaklı hareket eden şirketimiz, araç filosunu düzenli bir şekilde güncellemektedir. Ayrıca şoför kadromuz, uzun yol, olumsuz hava koşulları ve gümrükleme işlemleri konusunda deneyimlidir. Gümrük evraklarının teslimatı ve düzenlenmesi gibi konularda güncel prosedür dikkate alınmaktadır. Lojistik işleminin bütün aşamalarında ülkenin genel durumu göz önüne alınmaktadır.

Lojistik Çözümlerimizle Tanışın

Ülkeden ülkeye yük taşıma hizmetini sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren transport ekibimiz, güvenilir ve pratik yöntemleri tercih etmektedir. Eşya güvenliğini ön plana alarak hareket eden elemanlarımız, keşif hizmetiyle işe başlamaktadır. Yükü yerinde inceleyen elemanlarımız, yükün özelliklerini not etmektedir. Ayrıca gerekli paketleme elemanı ve paketleme malzemesi de bu aşamada değerlendirilmektedir.

Keşif işlemi esnasında firmamız, en uygun hareket programını oluşturmaktadır. Güzergah belirleme ve bu güzergah hakkında bilgilendirme konusunda uzmanız. Ayrıca yükün teslim edilme aşamasına kadar online takip imkanı sunuyoruz.

Yükün Özelliğine Uygun Taşıma Programı Oluşturulmaktadır

Ürünün özelliğine uygun şekilde gerçekleştirilen ambalajlama işleminin ardından yükleme işlemine geçilmektedir. Bu aşamada yükün mekanik ve kimyasal özellikleri dikkate alınmaktadır. Yükün istihap özelliklerine uygun şekilde taşımacılık işlemi gerçekleştirilmektedir. Frigolu araçlarda ise taşınan gıdanın özelliğine uygun şekilde sıcaklık değeri oluşturulmaktadır.

Gıda, tekstil, beyaz eşya ve benzeri birçok kategoride taşıma hizmeti sunan şirketimiz, her eşya için farklı özelliğe sahip gümrükleme işlemini kısa sürede gerçekleştirmektedir. Taşımacılık kategorisinde, her firma için farklı gümrükleme işlemi gerçekleştirilmektedir.

Son Aşama Teslimat

Dünya genelinde her ülkenin farklı Kuveyt nakliye firmaları uygulaması bulunmaktadır. Firmamız, her ülkede farklılık gösteren transport uygulamalarını takip ederek sorunsuz bir şekilde teslimat gerçekleştirmektedir. Ülke içi dağıtım hizmeti de lojistik hizmetimizin detayları içerisinde yer almaktadır. Yani teslimatın yapıldığı ülkede, farklı adreslere teslimat yapabiliriz. Bu konuda bizden günün her saatinde bilgi alabilirsiniz.

İşinin ehli elemanlarımız, işini meslek edinmiş kişilerden oluşmaktadır. Şoförlerimiz uluslararası kategoride tecrübelidir ve bu kategoride gerekli sürücü belgelerine sahiptir. Araç filomuzun bakımları düzenli bir şekilde yapılmaktadır.

Call Now ButtonTıkla Ara