Ürdün Taşımacılık Hizmeti

Türkiye-Ürdün arası taşıma / lojistik taleplerine en etkili şekilde cevap veren Nasa International, kurulduğu 2008 yılından bu yana kaliteli ve güvenilir nakliye hizmetleri ile sektörde adını duyuruyor. Müşterilerine en iyi hizmeti sunmayı ilke edinmiş bir firma olarak, alanında uzman ekibi ile Ürdün nakliye ve lojistik taleplerine en hızlı ve en etkili şekilde cevap veriyor.

Türkiye Ürdün Nakliye

Türkiye Ürdün güzergahında son teknoloji tırları ve tecrübeli personeli ile ilk tercihler arasında olan Nasa International; ihracat, ithalat ve transit ticareti yapan firmaların başvurduğu adrestir. Ürdün nakliyesi için ihtiyaç duyulan taşımacılık hizmetini sunmakta, faaliyette bulunduğu uluslararası lojistik hizmetleri ile rakiplerini geride bırakmaktadır. Geniş araç filosu ile Türkiye Ürdün nakliyat arası karayolu taşımacılık hizmetini profesyonel bir şekilde sunan bir firma olarak daima müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. İletişim için info@nasainternational.com adresinden veya iletişim telefonlarından firmamıza ulaşabilirsiniz.

Türkiye Ürdün Nakliye Güzergahı ve Transit Süreleri

Ürdün lojistik Yükleme için zamanında adresinizde olan Nasa International araçları, sevk edilecek yükün cinsine ve ağırlığına en uygun araçlar olup her zaman bakımlı ve hizmete hazırdır. Yükleme anında tüm yük sayılır ve gümrük işlemleri takip edilir. Gümrük için gerekli evraklar şoföre teslime edilerek tüm süreç usulüne uygun bir şekilde yürütülür. Gümrüğe varan Nasa International araçları yetkili gümrük memuru tarafından gümrüklenir ve kapatılır.

Nakliye süresi yükleme noktasına yani yükün teslim alınacağı şehre göre değişmektedir. Türkiye’nin batısındaki bir şehirle doğusundaki bir şehirden yüklenen ihracat yükü için transit süresi değişmektedir. Gümrük kapılarında yaşanan yoğunluk ve sıra bekleme de dikkate alınmalıdır. C2 yetki belgeli son model araçları ile hizmet sunan Nasa International, lojistik sektörünün öncü firmalarından olup Ürdün nakliye için profesyonel çözümler sunmaktadır.

Türkiye Ürdün lojistik hizmeti almak için firmamızla iletişime geçebilir, en verimli ve hızlı yolları kullanan firmamızın uzman kadrosundan profesyonel bir nakliye hizmeti alabilirsiniz. Tüm süreci deneyimli ekibi ile en etkili şekilde yöneten firmamız, hızlı, güvenilir ve sorunsuz bir Ürdün nakliye hizmeti için daima yanınızdadır.

Call Now ButtonTıkla Ara