Irak Uluslararası Transport Hizmetimiz

Türkiye’nin kuzeyinde yer alan ve uluslararası transport kategorisinde yıllardır ilk sırada yer alan Irak nakliye, firmamızın hizmet verdiği ülkelerden biridir. Profesyonel transport hizmetlerinde, güvenli yolları iyi bilen şoför ekibimiz, Irak sınırını geçtikten sonra, kısa sürede yük teslimatı gerçekleştirmektedir.

Sorunsuz bir şekilde uluslararası Irak taşımacılık işlemi gerçekleştiren firmamız, ilk aşamada taşıma programı oluşturmaktadır. Bu program, taşımacılık işlemi esnasında çıkabilecek olumsuzlukların önüne geçmek içindir. Güzergah belirleme işlemlerinde, en güvenli ve en hesapla seçenekleri masaya yatıran ekibimiz, istediğiniz sürede yük teslimatının gerçekleşmesi için değerlendirme işlemi yapmaktadır.

Ekibimiz Titiz Bir Şekilde Çalışmaktadır

Ekspertiz elemanlarımız, taşınacak eşyayı inceledikten sonra lojistik işlemler için özel bir program oluşturmaktadır. Her sektör için gümrükleme işlemi farklıdır. Bu nedenle firmamız, ilk aşamada taşınacak yükün gümrük işlemleri konusunda bilgilendirme işlemi gerçekleştirmektedir. Gümrükleme işlemleri, bu kategoride önemli bir konudur. Elemanlarımız resmi prosedüre uygun gümrükleme işlemi gerçekleştirmektedir.

Uluslararası taşımacılık sektörü, diğer sektörlere nazaran farklı özelliklere sahiptir ve prosedürü farklıdır. Profesyonel lojistik elemanlarımız, bu farklılıkları göz önüne alarak hareket etmektedir.

Lojistik Hizmetimizle Tanışın

Lojistik hizmetimiz paketlemeyle başlamaktadır. Bu aşamada, taşınması düşünülen eşyanın özelliğine uygun özel paketleme işlemi gerçekleşmektedir. Elemanlarımız, uzun süren uluslararası Irak nakliyat hizmeti için özel paketleme seçenekleri sunmaktadır. Paketleme işleminde, ürünün genel özellikleri dikkate alınmaktadır. Soğuk hava depolu frigolu araçlarımızla bozulma ihtimali olan gıda transferini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kolileme, istifleme ve taşıma kategorisindeki hizmet programımız, uluslararası transport hizmetinin resmi prosedürüne uygun şekilde gerçekleşmektedir. Paketleme işleminden sonra gerçekleştirilen yükleme işleminde, istihap haddine uygun şekilde yükleme yapılmaktadır. Yükleme esnasında yükünü sayan şoförümüz, gümrük işlemlerine uygun şekilde hareket etmektedir.

Gümrükleme Konusunda Profesyoneliz

Uluslararası gümrükleme işlemleri, transport hizmetinin en önemli konusudur. Bu konuda tecrübe önemlidir ve resmi prosedür hakkında profesyonel olmak gerekir. Firmamız, gümrükleme işlemleri konusunda sizi bilgilendirmektedir. Her ülkenin farklı gümrükleme prosedürü bulunmaktadır. Sürekli güncellenen ve değişen gümrükleme işlemleri, firma elemanlarımız tarafından takip edilmektedir.

İstediğiniz Adrese En Kısa Sürede Teslim Ediyoruz

Irak Lojistik hizmetleri kategorisinde, paketleme işlemiyle işe başlayan ekibimiz, en son aşama olan teslimat işlemlerini de zamanında gerçekleştirmektedir. Ülkenin coğrafi ve iklim bakımından farklılığını göz önüne alan tecrübeli şoförlerimiz, söz verilen zamanda yükü adrese teslim etmektedir. İsterseniz şoförlerimiz, yükün taşındığı ülkede dağıtım işlemi de yapabilmektedir. Teslimat işlemi gerçekleştikten sonra, teslimat bilgileri anında sms yoluyla size ulaştırılmaktadır. Kısa sürede yük teslimatı için müşteri hizmetlerimizi her zaman arayabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara