İran Transport Hizmetimizle Tanışın

Türkiye’nin güney doğusunda yer alan İran nakliye, uluslararası ticaretin yoğun olduğu ülkelerden biridir. Bu ülkenin bütün şehirlerine yük teslimat işlemi gerçekleştiriyoruz. İran ülkesine yük teslimat işlemi gerçekleştirmek istiyorsanız, 7/24 müşteri hizmetlerimizi aramanız yeterlidir. Bu ülke genelinde, tek bir adrese bütün yükleri teslim edebiliriz. İsterseniz uluslararası taşımacılık kategorisinde birden fazla adrese yük bırakabiliriz.

Firmamız, İran gümrük işlemlerinde, İran’ın belirlediği kurallara uygun şekilde hareket etmektedir. Gerekli belgeler, profesyonel gümrükleme elemanlarımız tarafından kısa sürede hazırlanmaktadır.

Bizimle Çalışın Rahat Edin

Yurt dışına yük taşıtmak isteyenler için özel transport hizmeti sunan firmamız, profesyonel İran nakliyat lojistik ekibiyle güvenli çözüm seçenekleri sunmaktadır. İstediğiniz ülkeye istediğiniz yükü kolaylıkla taşıyan firmamız, yükün özelliğine uygun şekilde paketleme ve gümrükleme işlemi gerçekleştirmektedir. Bu konuda müşteri hizmetlerimiz 7 gün 24 saat çözüm üretmeye devam etmektedir.

Frigolu araçlarla gıda taşıma işlemi gerçekleştiren şirketimiz, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olan kapalı kasa araçlarla kısa sürede yük teslim etmektedir. Paketleme, yükleme, gümrükleme ve teslimat gibi bütün lojistik çözümler, profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede gerçekleşmektedir.

Yükünüzü Online Takip Edin

Firmamız, ilk aşamada hareket planı oluşturmaktadır. Bu aşamada yük incelenmektedir ve paketleme yöntemi belirlenmektedir. Sigortalama gibi seçenekler de bu aşamada değerlendirilmektedir. Ayrıca güzergah konusunda da sizinle istişare ediyoruz. Güvenli yolların belirlenmesi ve taşıma işleminin güvenli yollardan yapılmasında önemli rol oynamaktadır. Güzergah belirleme işleminin ardından taşıma işlemine geçilmektedir.

Paketlemenin son derece önemli olduğu nakliyat hizmetinde, eşyanın özel yöntemlerle paketlenmesi, kırılma veya bozulma gibi durumların ortadan kalkması için önemlidir. Özellikle gıda İran taşımacılık kategorisinde frigolu araçlar kullanılmaktadır.

Paketleme işleminde ise,özel ambalaj malzemeleri kullanılmaktadır. Dayanıklı ve kullanışlı özel kutular, transport hizmetinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde önemli rol oynamaktadır. kullanılmaktadır. Kutulama ve istifleme gibi konularda elemanlarımız özel yöntemleri tercih etmektedir.

Teslimat Tam Zamanında Gerçekleşmektedir

Güvenli eşya taşıma işleminin ilk önemli aşaması paketlemedir. Bu aşamadan sonra eşyanın istiflenmesi, güvenli taşımanın ikinci önemli konusudur. Bu iki aşamada en iyi yöntemleri tercih eden elemanlarımız, eşyanın güvenli bir şekilde teslimatı için en iyi yöntemleri tercih etmektedir.

Gümrükleme işlemlerinde, uluslararası resmi prosedür dikkate alınmaktadır. Transport hizmetinin en önemli aşamalarından bir gümrüklemedir. Resmi prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen gümrükleme işleminden sonra, en son aşama eşyanın teslim edilmesidir. Olumsuz hava koşullarını ve coğrafi yapıyı dikkate alan transport şoförlerimiz, can güvenliğini ve eşya güvenliğini dikkate alarak hareket etmektedir.

İstediğiniz Adrese En Kısa Sürede Teslim Ediyoruz

Lojistik hizmetleri kategorisinde, paketleme işlemiyle işe başlayan ekibimiz, en son aşama olan teslimat işlemlerini de zamanında gerçekleştirmektedir. Ülkenin coğrafi ve iklim bakımından farklılığını göz önüne alan tecrübeli şoförlerimiz, söz verilen zamanda yükü adrese teslim etmektedir. İsterseniz şoförlerimiz, yükün taşındığı ülkede dağıtım işlemi de yapabilmektedir. Teslimat işlemi gerçekleştikten sonra, teslimat bilgileri anında sms yoluyla size ulaştırılmaktadır. Kısa sürede yük teslimatı için müşteri hizmetlerimizi her zaman arayabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara