Gürcistan Nakliye Hizmeti

NASA INTERNATIONAL, kapsamlı ve entegre Gürcistan nakliye faaliyeti ile taşımacılık sektöründe müşteri memnuniyeti odaklı güvenli ve kaliteli bir hizmet sunar. Modern ve bir o kadar geniş araç filosuna sahip olan firmamız, her kategoriden yükün zamanında ve sorunsuz bir şekilde taşınması için gerekli altyapıya sahiptir. Türkiye – Gürcistan lojistik hattındaki tüm ithalat ve ihracat işlemlerini rahatlıkla alanında uzman kadromuza emanet edebilirsiniz.
Firmamızı bu denli tercih edilebilir kılan belli başlı birçok avantajlar bulunmakta. Bunların başında güvenilir ve hızlı taşımacılık gelir. Zira bir uluslararası nakliye firmasını başarılı yapan başlıca detaylar da zamanında teslimat ve sorunsuz nakliye sürecidir. Buna ek olarak gümrükleme işleminin yanı sıra uygun fiyatlar da firmamızı tercih etmeniz için ana faktörlerdir.

Profesyonel ve Hızlı Gürcistan Nakliye
Gürcistan nakliye firmaları arasında bir marka haline gelmiş olan NASA INTERNATIONAL, tüm ithalat ve ihracatta profesyonel ve bir o kadar da hızlı taşımacılık gerçekleştirir. Türkiye – Gürcistan güzergahında taşımacılık süreci boyunca herhangi bir sorun yaşanmaması adına gerekli seyahat ve taşıma planını önceden hazırlayan ekibimiz, bu alanda profesyonel yaklaşımını ve deneyimini ortaya koyar. Her müşteriye özel oluşturulan nakliye planı, firmamızın müşteri memnuniyetine verdiği önemin altını çizer.

A’dan Z’ye firmanıza özel bir program hazırlayan Gürcistan taşımacılık hizmetimiz, hızlı teslimatın adresidir. Güvenli paketleme süreci ile işe koyulan ekibimiz, teslimat işlemini de zamanında gerçekleştirir. Her ülkenin coğrafi ve iklim farklılıklarını göz önünde bulunduran tecrübeli şoförlerimiz, vaat edilen zamanda teslimat yapar ve bu sayede en küçük aksaklıklara bile yer vermez. İsteğe bağlı olarak ülke içi dağıtım da firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir. Anında mesaj sistemi ile teslimat hakkında bilgilendirilir ve yükünüzü zamanında kapıda teslim alırsınız.

Profesyonel Kadromuz ile Gürcistan Lojistik Hizmetimiz
Sorunsuz bir lojistik hizmeti veren firma, mutlaka profesyonel kadrodan oluşmalıdır. Uzman kadro, tüm ithalat ve ihracat sürecine detaylı bir şekilde hakimdir ve olası herhangi bir sorunda en akılcı çözümler üretir. Bu nedenle kadrosu güçlü olan taşımacılık firması her zaman alanında başarılı ve kusursuz hizmet sunar.
NASA INTERNATIONAL nakliye firmamız, yük taşıma sektöründe yılların deneyimini edinmiş, eğitimli ve gerekli tüm sertifikalara sahip kadrosuyla faaliyet gösterir. Firmamız, yükün paketlenmesi, istiflenmesi, taşınması ve teslim edilmesi gibi tüm süreçlerde güvenli hizmeti garanti eden ekibe sahiptir. Bu sayede kargonuzun zarar görmemesi adına kusursuz bir paketlenme ve eşya özelliğine göre istiflenme yöntemi uygulanır.

Ekspertiz Hizmeti ve Titiz Paketleme ile Gürcistan Nakliyat
Taşımacılık süreci öncesinde taşınacak yük veya eşyanın türü, özellikleri incelenir ve buna uygun bir paketleme ve gümrükleme planı hazırlanır. Bu aşamada yapılacak en küçük bir hata hem maddi hem de manevi zarara neden olmaktadır. Türkiye – Gürcistan nakliyat sürecinin zararsız bir şekilde tamamlanması için bizler, yükün türüne uygun olarak özel kutu veya balonlu naylon paketleme yöntemlerini kullanmaktayız. Buna ek olarak firmamızın kapalı kasa araçlarının sahip olduğu özel süspansiyon sistemi sayesinde deneyimli şoförlerimiz güvenli bir taşımacılık gerçekleştirir.

Neden NASA INTERNATIONAL?
NASA INTERNATIONAL lojistik firmamız, taşımacılık sektöründe yılların vermiş olduğu deneyimli, müşteri memnuniyeti odaklı, güvenilir, hızlı ve bütçe dostu bir hizmet sunar. Bu sayede yükünüz geniş ve modern araç filomuz aracılığıyla en kısa sürede Gürcistan’ın istenen noktasına ulaşır.
Firmamızın 7/24 hizmet veren müşteri hizmetlerinden destek almak ve nakliye hizmetimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek isterseniz sitemizde yer alan iletişim bilgileri aracılığıyla bizlere ulaşabilirsiniz.

Call Now ButtonTıkla Ara