BULGARİSTAN TRANSPORT HİZMETİMİZ

NASA INTERNATIONAL, Türkiye’nin sınırlarını aşan ve bir dünya markası olma yolunda geniş hizmet ağı yatırımına yönelen, sektörün önde gelen kurumlarından biridir.

Türkiye’ye komşu olan Bulgaristan, Avrupa Birliğine üye ülkelerdendir. NASA INTERNATIONAL olarak Türkiye’den Bulgaristan’a giden frigolu, tenteli tır, parsiyel taşımacılık ve proje nakliye hizmetini Bulgaristan’ın tüm illerine sunmaktayız. Ayrıca tırlarımız gereken tüm yeterlilik belgelerine sahiptir.

Bulgaristan Nakliye Hizmetlerimiz

Geniş araç filomuzla toplamda 19 farklı ülkeye taşımacılık hizmetlerimizde karayolu, denizyolu ve havayolu taşımacılık hizmeti sunmaktayız. Mesleğinde uzman elemanlarımız  tecrübelerini her zaman müşteri memnuniyeti için kullanmaktadır.

NASA INTERNATIONAL, profesyonel ekiple çalışma rahatlığı ile işlerinizi kolaylıkla organize etmektedir. Bulgaristan nakliye hizmetlerimizde Bulgaristan nakliye frigo, parsiyel, kuru yük taşıma yapmaktadır.

Tenteli / Kuru Yük Taşımacılığı Hizmetimiz

NASA INTERNATIONAL,Türkiye’nin tüm illerinden Bulgaristan’a karayolu ile tır nakliyesi yapmaktadır. Avrupa Standartlarına sahip olan araçlarımız ve yük taşımacılığı konusunda bilgili şoförlerimiz ile yüklerinizi son derece güvenli ve titiz bir şekilde taşımaktayız. Bulgaristan nakliye hizmetimizde sahip olacağınız avantajlar içerisinde yüklerin paketlemesinden teslimatına kadar bilgilendirilme ayrıcalıkları bulunmaktadır.

Yılların deneyimi ve tecrübesiyle Bulgaristan nakliyat hattında da uzman bir kuruluş olan NASA INTERNATIONAL ile çalışmak sizin için bir ayrıcalık olacaktır. Geniş ve güçlü filosu ile günden güne filosunu yenileyen firmamız, oldukça tercih edilmektedir.

Frigolu - Parsiyel Taşımacılık Hizmetimiz

Frigolu araçlarla gıda taşıma işlemi gerçekleştiren şirketimiz, olumsuz hava koşullarına karşı dayanıklı olan kapalı kasa araçlarla kısa sürede yük teslim etmektedir. Paketleme, yükleme, gümrükleme ve teslimat gibi bütün lojistik çözümler, profesyonel NASA INTERNATIONAL ekibi tarafından kısa sürede gerçekleşmektedir.

Türkiye – Bulgaristan arası soğutmalı araçlarımız ile gıdalarınızı taptaze bir şekilde teslimat adreslerinize iletmekteyiz. İşlerinde uzman ekibimizle Türkiye’nin dört bir yanından Bulgaristan frigo taşımacılık çözümleri sunmaktayız. Bulgaristan’a Türkiye’den düzenli olarak  parsiyel hizmet sunmaktayız. Parça yük taşımacılığı hizmetinde NASA İNTERNATİONAL, Bulgaristan’ın tüm bölgelerine yük teslimini başarılı şekilde sürdürmektedir.

Güncel Değişikliklerin Takibi

NASA INTERNATIONAL, transport ile ilgili prosedürde meydana gelen bütün değişiklikleri ekibi tarafından an be an takip etmektedir.

Firmamız, önemli olan ilk aşamada en iyi malzeme ve en iyi işçilik seçeneklerini tercih etmektedir. Gümrükleme işlemlerinde meydana gelen güncel değişiklikler ve yeni uygulamalar, firmamız tarafından takip edilmektedir. Bulgaristan taşımacılık Transport işlemlerinde uzman olmak, ithalat ve ihracat işlemlerinde resmi prosedürden çıkılmaması için önemlidir. Gümrükleme, sınır geçişleri ve güzergah konusunda deneyimli ekibimizden bilgi alabilirsiniz.

Tam Zamanında Teslimat

Dikkatli bir şekilde eşya taşıma işleminin ilk aşaması paketlemedir. Bu aşamadan sonra eşyanın istiflenmesi, güvenli taşımanın ikinci önemli konusudur. Bu iki aşamada elemanlarımız, eşyanın güvenli bir şekilde teslimatı için en iyi yöntemleri tercih etmektedir.

Gümrükleme işlemlerinde, uluslararası resmi prosedür dikkate alınmaktadır. Transport hizmetinin en önemli aşamalarından biri gümrüklemedir. Resmi prosedüre uygun şekilde gerçekleştirilen gümrükleme işleminden sonra, en son aşama eşyanın teslim edilmesidir. Olumsuz hava koşullarını ve coğrafi yapıyı dikkate alan transport şoförlerimiz, can güvenliğini ve eşya güvenliğini dikkate alarak hareket etmektedir.

Call Now ButtonTıkla Ara