Profesyonel Lojistik Hizmetimizle Tanışın

Uluslararası nakliyat işlemlerinde profesyonel olan Nasa İnternational, güvenli taşıma seçenekleri sunuyor. Deneyimli, tecrübeli ve işin uzmanı olan Afganistan nakliye ekibimiz, işin uzmanı elemanlardan oluşmaktadır. Güncel nakliyat seçenekleriyle dünyanın her yerine yüklerinizi güvenle taşımaya devam ediyoruz.

Avantajlı Seçeneklerimizi Değerlendirin

Özel navlun seçenekleriyle yüklerinizi kısa sürede istediğiniz ülkeye ulaştıran şirketimiz, söz verilen zamanda teslimat gerçekleştirmektedir. İthalat-ihracat ve Afganistan nakliyat kategorisinde adından sıkça söz ettiren Nasa İnternational, bütün aşamalarda güvenli yöntemleri tercih etmektedir.

Lojistik Hizmetinde Pratik Çözüm

Nakliye konusunda deneyimli ekibimiz, lojistik hizmetleri kategorisinde, nakliye, depolama, gümrükleme, ambalajlama ve dağıtım konusunda, güncel çözüm seçeneklerini tercih etmektedir. Uluslararası  Afganistan taşımacılık hizmetleri kategorisinde, paketlemeden ürünün teslimatına kadar bütün aşamalarda uluslararası resmi prosedüre göre hareket edilmektedir.

İlk aşamada özel paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Bu aşamada, taşınacak eşyanın özellikleri dikkate alınarak paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. Ürünün gümrük işlemlerini titiz bir şekilde takip eden lojistik firmamız, taşıma işlemi gerçekleştirilecek ülkenin gümrük kurallarına uygun şekilde hareket etmektedir.

Bütün Aşamaları Online Takip Edebilirsiniz

Uluslararası nakliyat işlemlerinde güncel yöntemleri tercih eden firmamız, taşıma işlemi esnasında online takip imkanı sunmaktadır. Paketlemeden ürünün taşınan ülkede dağıtımına kadar bütün aşamalar online takip edilebilir. Frigolu araç seçeneklerinden tenteli araç seçeneklerine kadar birçok araç seçeneği filomuzda hizmet için beklemektedir. Afganistan nakliyat işleminin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesi için gerekli bütün işlemler ekibimiz tarafından titizlikle takip edilmektedir.

Uluslararası yük taşıma işlemlerinde güvenli taşıma kategorisinde, her eşya için özel paketleme işlemi gerçekleştirilmektedir. İçi köpüklü kutular, balonlu naylonlar ve benzeri özel ambalaj malzemeleri, hassas eşya taşıma işleminde kullanılmaktadır. İstifleme işlemlerinde, eşyanın istihap haddi özelliğine dikkat edilmektedir. Güvenli taşıma işlemlerinde şoförlerimiz, trafikte ve kötü hava koşullarında güvenli bir şekilde araç kullanmaktadır.

Zamana Karşı Yarışıyoruz

Afganistan’a ve diğer taşıma işlemi gerçekleştirdiğimiz ülkelere zamanında yük teslimatı yapmak için ekibimiz zamanla yarışmaktadır. Söz verilen zamanda yük teslim alan Afganistan lojistik ekibimiz, yine söz verilen zamanda yükü teslim etmektedir. Lojistik işlemleri kategorisinde çıkabilecek sorunlar, deneyimli elemanlarımız tarafından anında çözüme kavuşturulmaktadır. Kötü hava koşulları ve benzeri olumsuz durumlarda müşterimiz bilgilendirilmektedir.

Gümrük işlemlerinde profesyonel olan elemanlarımız, bu konuda gerekli bilgilendirme işlemini gerçekleştirmektedir. Her ülkede farklılık arz eden gümrük konuları, Afganistan lojistik ekibimiz tarafından takip edilmektedir. Güncel değişiklikler ve yeni kurallar, firmamız tarafından takip edilmektedir. Bu değişiklikler konusunda müşterimizi bilgilendiriyoruz. Paketleme, istifleme, yükleme, taşıma ve dağıtım gibi konularda deneyimli elemanlarla çalışıyor.

Call Now ButtonTıkla Ara